Balneokosmetyki

Blog

Jak skutecznie chronić skórę przed słońcem?
Jak skutecznie chronić skórę przed słońcem?

Lato to czas, w którym nasza skóra jest szczególnie narażona na niekorzystne działanie promieni słonecznych. Piękna pogoda i wakacje zachęcają nas do aktywności na świeżym powietrzu, warto jednak wiedzieć, jak chronić się przed słońcem. W tym artykule dowiesz się, jakie ryzyko niesie nadmierna ekspozycja na promieniowanie UVA i UVB oraz przedstawimy Ci skuteczne sposoby, jak chronić skórę przed działaniem promieni słonecznych!

Jak prawidłowo dbać o skórę twarzy krok po kroku?
Jak prawidłowo dbać o skórę twarzy krok po kroku?

Piękna, zadbana i promienna skóra to wspaniała wizytówka. Dla osób niewtajemniczonych w zagadnienia prawidłowej pielęgnacji twarzy może się jednak wydawać, że opanowanie wszystkich jej etapów to czarna magia. Ten artykuł wytłumaczy Ci, jak prawidłowo dbać o skórę twarzy krok po kroku. Pokażemy, które produkty są niezbędne w codziennej rutynie, a które warto stosować raz na czas. Z nami zaczniesz świadomie dbać o cerę!

Jak powstaje trądzik - przyczyny i objawy
Jak powstaje trądzik - przyczyny i objawy

Piękna cera to marzenie wielu osób. Niestety, przeszkodą na drodze do jego realizacji są przewlekłe stany zapalne. Nawracające niedoskonałości czy utrwalony rumień to jedne z najczęstszych dolegliwości skórnych, z którymi borykają się zarówno nastolatki, jak i osoby dorosłe. Dziś dowiesz się, od czego jest trądzik i jak z nim walczyć. W tym artykule znajdziesz możliwe rozwiązania dla różnych grup wiekowych. Wytłumaczymy także, czym różni się trądzik pospolity od trądziku różowatego. 

Poradnik pielęgnacyjny do cery mieszanej - jak dbać o cerę mieszaną?
Poradnik pielęgnacyjny do cery mieszanej - jak dbać o cerę mieszaną?

Cera mieszana to jeden z najczęściej spotykanych typów skóry, charakteryzujący się jednoczesnym występowaniem obszarów tłustych i suchych. Z tego powodu jej posiadacze miewają problemy z trafnym doborem kosmetyków do codziennego stosowania. Prawidłowa pielęgnacja cery mieszanej może być wyzwaniem, ale z odpowiednią wiedzą i produktami, można osiągnąć zdrową i promienną skórę. W tym poradniku omówimy, jak dbać o skórę mieszaną i przedstawimy produkty marki Balneokosmetyki doskonale dopasowane właśnie do tego wymagającego typu cery.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium