Balneokosmetyki

Blog

Jak pielęgnować skórę jesienią?

Od zawsze wiadomo, że aby jesienią nie mieć dużo pracy ze skórą należy o nią zadbać latem i chronić ją przed promieniowaniem słonecznym. Niestety często efektom gorącego lata nie da się zapobiegać. Jesień staje się wtedy okresem rewitalizacji po gorącym lecie i przygotowaniu jej na nadchodzące zimne dni które również nie wpływają dobrze na naszą skórę.

Wiosenny niezbędnik kosmetyczny

Wygląd naszej skóry po zimie nigdy nie jest dla nas wystarczająco dobry. Przyczyn tego niezadowolenia jest wiele, skóra zimą narażona jest na wiele czynników zewnętrznych które znacząco wpływają na jej kondycję. Zaczynając od zmiennych temperatur między tymi na zewnątrz a ogrzanymi pomieszczeniami do błędów w pielęgnacji naszej skóry. Skutkiem jest szorstka, szara i sucha skóra. Koniecznie musimy ją nawilżyć i zadbać o to, aby stała się promienna i rozświetlona. Warto zadbać o nią zanim pojawią się promienie słońca i nasze cera znów zostanie narażona na nie jedno wyzwanie

Malinowe LOVE, czyli dlaczego nasza skóra kocha maliny?

Wielu z nas maliny kojarzą się ze zdrowiem, a to wszystko za sprawą soku malinowego który jako dzieci piliśmy podczas przeziębienia. I słusznie, bo maliny to prawdziwa bomba witaminowa wzmacniająca odporność. Nie wszyscy jednak wiedzą, że oprócz tego że kochamy ich smak latem w formie tart i lodów, to również nasza skóra pokochać je może za ich aktywne działanie.

Bomba witaminowa dla Twojej skóry

Szara, zmęczona cera która sprawia że wyglądasz starzej – znasz to? A gdyby tak wyglądać bez makijażu równie pięknie jak w nim? To jak najbardziej realne! Kluczem do tego jest idealna cera i jej równomierny koloryt, bez przebarwień i popękanych naczynek.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium