Balneokosmetyki

Blog

Trądzik u dorosłych - jak z nim walczyć?

Trądzik dorosłych ma zupełnie inne przyczyny niż ten młodzieńczy i dotyka zarówno osób, które w młodości walczyły z uporczywymi wypryskami, jak i tych, które całe życie miały piękną cerę.

S.O.S na łuszczycę i AZS

Łuszczyca to choroba która występuje we wszystkich grupach wiekowych, może spotkać zarówno dzieci jak i dorosłych. Jednak statystyki pokazują, że to schorzenie zdecydowanie częściej pojawia się u osób po okresie dojrzewania. Płeć nie ma tutaj znaczenia, badania pokazały, że choroba jaką jest łuszczyca dotyka w równym stopniu zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Jak dbać o skórę zimą?

Zimą cera jest dużo bardziej delikatna niż innymi porami roku, gdyż narażona jest nie tylko na duże wahania temperatur, ale również na mróz i wiatr. Czynniki te powodują jej nadmierne wysuszanie się i utratę wody. Duży procent osób - szczególnie Ci o skórze wrażliwej, borykają się z problemem popękanych naczynek.

Kosmetyki do oczyszczania twarzy - jak wybrać najlepsze?

Oczyszczanie twarzy to zabieg który codziennie wieczorem wykonują zarówno kobiety jak i mężczyźni. W dobie gdy narażeni jesteśmy na wszechobecny smog, czyli pyły i gazy które unoszą się w powietrzu, oczyszczenie twarzy z zanieczyszczeń jest istotnym obowiązkiem jeśli chcemy cieszyć się zdrowym i nienagannym wyglądem cery. Niestety ten prosty zabieg ponad połowa z nas nadal wykonuje źle.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium