Balneokosmetyki

Malinowe Hotele

Malinowe Hotele**** Medical SPA to najlepsze w Polsce ośrodki, w których można liczyć na fachową opiekę lekarską, skuteczne leczenie szeregu schorzeń cywilizacyjnych oraz profilaktykę zdrowotną.

Sukces Malinowych Hoteli stanowi czerpana z własnego źródła najlepsza i najsilniejsza na świecie woda siarczkowa, niespotykana nigdzie indziej. To właśnie ten skarb wypełnia nasze Balneokosmetyki. Najwyższa zawartość aktywnych związków siarki (ok. 830 mg  na litr) sprawia, iż ta "woda życia", zgodnie z łacińską sentencją SPA - Sanus Per Aquam- zdrowy przez wodę, jest naturalnym źródłem zdrowia i długowieczności.

Podstawę oferty stanowią Centra Rehabilitacji, realizując oczekiwania klientów w zakresie specjalistycznej rehabilitacji, lecznictwa uzdrowiskowego chorób przewlekłych, połączonych z odpowiednią dietą i edukacją zdrowotną oraz odnową biologiczną i rekreacją.


Goście mogą korzystać z pobytów wypoczynkowo-regenerujących wzbogaconych szeroką bazą kosmetologiczną, jak i typowych pobytów kuracyjnych z zastosowaniem uznanych metod leczniczych. Obejmują one balneoterapię, hydroterapię, fizykoterapię oraz kinezyterapię. 

Hotele położone są w uzdrowiskowych miejscowościach, które dysponują warunkami naturalnymi i niezbędnymi do prowadzenia lecznictwa. Sieć hoteli tworzy:

Hotel****Medical SPA Malinowy Zdrój znajdujący się w uzdrowisku Solec-Zdrój (woj. świętokrzyskie) to pierwszy obiekt w Polsce, który otrzymał europejski certyfikat MEDICAL WELLNESS potwierdzający wysoki standard usług hotelowych i leczniczych oraz regularnie nagradzany w konkursie SPA Prestige Awards tytułem "Najlepsze Medyczne SPA w Polsce"!

Hotel****Medical SPA Malinowy Dwór położony w miejscowości Świeradów-Zdrój (woj. dolnośląskie) który otrzymał nagrodę "Jakość Roku 2011", tytuł Najlepszy Resort SPA w Polsce oraz wyróżnienie mgazynu "Forbes" wstępując tym samym w elitarne grono najlepszym Hoteli w kraju.

Mineral Hotel**** Malinowy Raj zlokalizowany w Solcu-Zdroju to najnowocześniejszy w regionie hotel posiadający 111 przestronnych i stylowo wykończonych pokoi i apartamentów. Oferuje bogatą gamę skutecznych zabiegów leczniczych wykonywanych w profesjonalnym Centrum Medycznym.
Hotel połączony jest z jedynymi w Polsce Basenami Mineralnymi, które oferują kąpiele w wysoko-zmineralizowanej wodzie leczniczej, strefę Saun&Wellness i szereg innych atrakcji dla całej rodziny.

Bądź zdrowy dzięki najsilniejszej na świecie wodzie siarczkowej jaką można spotkać w uzdrowiskach polskich i zagranicznych.

Pełny zakres oferty na: www.malinowehotele.pl

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium