Balneokosmetyki

Na bóle stawów i kręgosłupa

Wraz z wiekiem coraz częściej zaczynamy odczuwać różnego rodzaju dolegliwości, będące wynikiem trybu życia oraz naturalnego procesu starzenia. Niektóre z nich potrafią jednak skutecznie uprzykrzyć nam życie, powodując ból i dyskomfort, nieraz utrudniający nawet normalne funkcjonowanie. Zaliczyć można do nich bóle stawów i kręgosłupa, będące dosyć powszechnym schorzeniem. Balneokosmetyki na bazie wody siarczkowej z powodzeniem pomogą w rozwiązaniu tego problemu.

[product id="229, 184, 251"]

Działanie wody siarczkowej na organizm

Ludzki organizm to niezwykły system, który do sprawnego funkcjonowania potrzebuje odpowiedniej ilości zróżnicowanych składników. Jednym z nich jest siarka, będąca elementem każdej komórki w ciele. Stanowi więc ona niezbędny do życia makroelement. Niedobór tego pierwiastka wiąże się z przykrymi konsekwencjami w postaci wypadania włosów, problemów skórnych, chronicznego zmęczenia, czy też dolegliwości związanych ze stawami. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na dostarczenie organizmowi siarki jest zastosowanie kosmetyków na bazie wody siarczkowej oraz kąpieli siarczkowych, które wykazują rewelacyjne działanie w zakresie leczenia chorób takich jak zapalenie stawów, zwyrodnienia kręgosłupa, przeciążenia mięśni i stanów pourazowych, a także wielu innych dolegliwości. Działają przeciwzapalnie, łagodząco i przeciwbólowo, wyraźnie poprawiając tym samym jakość życia.

Woda siarczkowa na bóle stawów i kręgosłupa

Jednym z najskuteczniejszych sposobów wykorzystania siarki w terapii są kąpiele siarczkowe, w czasie których pierwiastek ten wchłania się przez skórę do organizmu, wykazując wielokierunkowe działanie. Powierzchniowo wpływa pozytywnie na kondycję skóry działając delikatnie złuszczająco, regenerująco i pielęgnacyjnie. Zmiękcza naskórek, umożliwiając dobroczynnym mikro i makroelementom, w tym związkom siarki i jodu, na przedostanie się w głąb organizmu, aż do narządów wewnętrznych. Wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe, wpływa pozytywnie na ruchomość stawów, redukuje obrzęki, a także poprawia krążenie obwodowe. Balneokosmetyki mające w składzie leczniczą wodę siarkową, nazywaną najsilniejszą wodą na świecie, umożliwiają wykonanie kuracji w warunkach domowych, bez konieczności wyjazdu do placówek, umożliwiających skorzystanie z zabiegów balneologicznych tego typu.

Pożegnaj ból stawów i kręgosłupa z Balneokosmetykami

Terapia siarczkowa jest możliwa we własnych czterech kątach za sprawą unikalnych Balneokosmetyków. Biosiarczkowa kąpiel mineralna zawiera w sobie wodę siarczkową, ekstrakt z bluszczu, borowinę termoaktywną oraz mydlnicę lekarską, przyspieszająca proces regeneracji i odnowy skóry, ułatwiając tym samym lepszą transmisję drogocennych składników w głąb organizmu. Maść rozgrzewająca do ciała stanowi zaś idealne rozwiązanie problemu napięcia stawów i kręgosłupa działając rozgrzewająco, odprężająco i regenerująco. Świetnie sprawdzi się do codziennej pielęgnacji, jak również przyniesie natychmiastową ulgę w przypadku przemęczenia i nadmiernego wysiłku. Niepowtarzalna kompozycja składników aktywnych w oparciu o składniki naturalnego pochodzenia jest gwarancją skuteczności i bezpieczeństwa bez względu na rodzaj skóry i dolegliwości.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium