Balneokosmetyki

Na infekcje intymne

Na codzienną pielęgnację składa się szereg czynności obejmujących obszar całego ciała. Nie mniej ważne jest codzienne przestrzeganie zasad higieny intymnej, które znacząco zmniejszają ryzyko podrażnień i zachorowań na różnego rodzaju infekcje. Balneokosmetyki do pielęgnacji miejsc intymnych wykazują działanie łagodzące, ochronne i nawilżające, pozostawiając te delikatne sfery w najlepszym możliwym stanie.

[product id="220"]

Zapobiegania infekcjom intymnym z emulsją mineralną

Podobnie jak w przypadku pielęgnacji innych części ciała, tak w przypadku okolic intymnych najlepszym sposobem na uniknięcie nieprzyjemności w postaci podrażnień lub infekcji jest profilaktyka. Biosiarczkowa emulsja na bazie wody siarczkowej w postaci delikatnej formuły zawierającej kwas mlekowy, kwas hialuronowy i alantoinę to wyjątkowo łagodny, acz skuteczny produkt do pielęgnacji skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Wykazuje działanie oczyszczające, regenerujące i nawilżające, regulując odpowiedni poziom pH i przywracając równowagę fizjologiczną tych okolic. Działa także kojąco, znacznie łagodząc uczucie dyskomfortu i pieczenia nawet wówczas, gdy skóra jest podrażniona. Unikalna receptura wykorzystująca leczniczą wodę siarkową niemal w całości oparta jest o składniki naturalnego pochodzenia.

Biosiarczkowa kąpiel mineralna w leczeniu infekcji intymnych

Jednym z najciekawszych i najbardziej skutecznych rozwiązań w zakresie pielęgnacji oferowanych przez Balneokosmetyki jest unikalna receptura na biosiarczkową kąpiel mineralną. Preparat, którego połowę stanowi lecznicza, niezwykle wysoko zmineralizowana woda siarczkowa oraz składniki aktywne w postaci termoaktywnej borowiny, mydlnicy lekarskiej i ekstraktu z bluszczu znacząco przyspiesza czas regeneracji i odnowy naskórka, a także zwiększa przenikanie dobroczynnych elementów w głąb skóry. Systematyczne kąpiele z wykorzystaniem tego preparatu pozwalają uzyskać gładką i nawilżoną skórę wolną od przesuszeń i podrażnień, a także stanowią idealny produkt oczyszczający, myjący i zapobiegający powstawaniu infekcji intymnych.

Kompleksowy zestaw do pielęgnacji stref intymnych

Nie jest tajemnicą, że bez względu na rodzaj skóry czy niedoskonałości, z którymi podejmuje się walkę za pomocą odpowiednich preparatów, kompleksowa pielęgnacja, obejmująca zestaw skoncentrowanych na jednym problemie kosmetyków przynosi najlepsze rezultaty w najkrótszym czasie. Mineralna kuracja odżywcza Balneokosmetykami zawiera w sobie biosiarczkową kąpiel mineralną, mydło w płynie, a także balsam nawilżająco-odżywczy do ciała, co pozwolą zachować idealnie oczyszczoną, miękką i odświeżoną skórę. Wysoka zawartość leczniczej wody siarczkowej oraz składników aktywnych naturalnego pochodzenia odżywiają i regenerują delikatny naskórek, łagodząc podrażnienia i zapobiegając powstawaniu nowych. To idealny wybór zarówno w przypadku profilaktyki infekcji intymnych, jak i jako uzupełnienie kuracji leczniczej.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium